header

banner
www.itroner.sk
banner
facebook logo

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
PoslaťPredmet príspevku: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?
Napísal: Ned Apr 07, 2013 17:09 

Auto: F10 520d
Kraj: Zahraničie
Ahojte, snad som dobre trafil sekciu s totou otazkou, ak nie tak me presunte alebo zmazte alebo co ;)

Je tu nejaky klubak co ma skusenost s predajcom v Banovciach - Autosalon Krska? Ja sa tam chystam tento tyzden s pribuznym pozriet 2 auta,
a zatial pocuvam velmi rozporuplne reakcie, od tych uplne zlych az po velmi spokojne ale nic neutralne.
Poprosim len realne skusenosti s kupou auta od nich, vdaka.

banner  
PoslaťPredmet príspevku: Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?
Napísal: Ned Apr 07, 2013 17:21 
Obrázok užívateľa

Auto: E60 530dA '03
Kraj: Prešovský
londonh píše:
Ahojte, snad som dobre trafil sekciu s totou otazkou, ak nie tak me presunte alebo zmazte alebo co ;)

Je tu nejaky klubak co ma skusenost s predajcom v Banovciach - Autosalon Krska? Ja sa tam chystam tento tyzden s pribuznym pozriet 2 auta,
a zatial pocuvam velmi rozporuplne reakcie, od tych uplne zlych az po velmi spokojne ale nic neutralne.
Poprosim len realne skusenosti s kupou auta od nich, vdaka.

Je tu niekolko diskusii na temu Krska
Pouzi funkciu hladat (hore vlavo)

Profil Osobný album  

PoslaťPredmet príspevku: Re: Autosalon Krska - (Banovce n. Bebravou) - skusenosti?
Napísal: Ned Apr 07, 2013 20:06 
Obrázok užívateľa

Auto: Z PET-flias vole.
Kraj: Trenčiansky
podla toho - chces kupit dobre auto, alebo sa nechat kvalitne vojebat?
To prve tam nenajdes...a toho druheho ti bude dopriane viac ako v perzskom bordeli.

E91 320d EX

Profil Osobný album  

Napísal: Ned Apr 07, 2013 21:10 
Obrázok užívateľa

Auto: E38
Kraj: Trnavský
heheh aspon som rad ze som jediny na SR co od neho kupil v pohode auto co 2r fungovalo bez chyb :)

Napísal: Ned Apr 07, 2013 21:31 

aj ja som jeden z tych spokojnejsich a musim si zaklopat, ze dve auta od neho funguju bez problemov..ale poznam osobne majitela p.Kršku a viem, ze u neho dobre auta bud nejdu ani do salonu lebo su davno predane a ked je dobre a je tam na predaj tak je to auto, ktore sa pomenej predava ako jedno co som tam zakupil VW New Beetle..

vsetko zalezi od kusu, ale vacsinou su to auta po jemnych tukancoch, narazniky dooskierane a pod..predajcovia by sem tam mohli byt ochotnejsi a co sa tyka nejakej reklamacie u nich a tak, tak to netusim, taku skusenost nemam..

Napísal: Ned Apr 07, 2013 21:36 
Obrázok užívateľa

Auto: E38
Kraj: Trnavský
MCbucik píše:
.... ked je dobre a je tam na predaj tak je to auto, ktore sa pomenej predava ako jedno co som tam zakupil VW New Beetle..

to bol asi aj moj pripad, kupoval som Pajero Sport.

Napísal: Štv Apr 11, 2013 15:15 

Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Stačí sa prejsť po Bánovciach a hneď pochopíš prečo je tam toľko bazárov :wink: . Osobne by som odtiaľ auto nekúpil.

dlhodobo 8,0l/100 km

BMW Rh+ /BMW positive party/ , minuloročný zraz (klikni)

Napísal: Pia Apr 12, 2013 23:58 
Obrázok užívateľa

Auto: m10b18T
Lahke tukance :D osobne poznam golfa z totalky ktoreho vykupoval koli polke auta...krska je daco ako Aaa afto..

Profil Osobný album  

Napísal: Sob Apr 13, 2013 8:03 

Panak666 píše:
Lahke tukance :D osobne poznam golfa z totalky ktoreho vykupoval koli polke auta...krska je daco ako Aaa afto..

Panak aj ja poznam kopu aut odtial, ktore pred predajom ani sa na auto nepodobalo :D vid jedna A8, ktoru tam prave doviezli, ked som tam bol, auto dokrutene, drbnute cez strechu dva krat minimalne a o tyzden uz bola povysavana povymienane plechy strecha natiahnuta naspat a v inzerate, ze auto lahko poskodene :) ako hovorim, dve auta odtial v mojom okoli su, ktore sa tam kupili a maju povodny lak, podla vsetkoho aj km, samozrejme nejaky skrabanec na narazniku bol a tak..a po motorickej stranke tiez zatial ok..

To neznamena ze ho obhajujem, na rovinu je to priekupnik s autami a jeho slovensky trh viac menej nezaujima, kedze vsetko sa vyvaza do polska, na ukrajinu a podobne..osobne mi povedal, ze keby maju zit zo slovakov tak to ie davno zavrete..

Napísal: Ned Apr 21, 2013 16:01 

Auto: BMW 523i,1999
Kraj: Bratislavský
ja ho poznam osobne a je to dobry kamos a vzdy mam super ceny ak chces a mas o nieco zaujem tak rad pomozem pri cene

Napísal: Uto Apr 23, 2013 14:16 

Auto: BMW E46 330D
Kraj: Nitriansky
ten "bazár" obchádzaj na 10KM minimálne

Napísal: Uto Apr 23, 2013 15:07 

Auto: BMW
Kraj: Bratislavský
Odporucam ak hladas Kinder auto, cize 2v1.

Napísal: Sob Apr 27, 2013 18:43 

Auto: F10 520d
Bol som, videl som, zasmial som sa...

Ked som zhanal jazdenku pred par tyzdnami pre rodinu doma, tak som mal v merku snad vsetky inzeraty v TN kraji,
a jeden moment z tej kratkej 15 minutovej navstevy - vidim CLK, ligotave ako psie cvajgulky, a hovorim predajcovi,
inak slizkemu typkovi akeho proste ocakavate v autobazare automaticky - co bolo menene na tom aute?
"To bol len naraznik lahko buchnuty, inak to je top stav" Hmm, ale toto auto ste mali v inzeratoch na autovii minimalne 2 mesiace
s komplet salatovym predkom, z fotky by som povedal, ze to muselo ist aj na stolicu, a ten interier poznam, toto je to auto....
Nie nie, to si mylite, to bolo ine...
Este som sa zastavil v Autograc, a este jednom inom bazare po ceste, ale dovidenia zbohom rodina. Ked vidim ake auta sa predavaju a ake auta eventuelne skoncia na nasich cestach, tak fakt asi mi neostava nic ine len kupit velke SUV, aby som si zvysil sance na prezitie, ked tomu chujovi predo mnou odtrhne koleso.
Vo chvilach, ked som nuteny absolvovat interakciu s predajcom ojazdeneho auta, a je v podstate jedno ci bazar alebo sukromnik som rad, ze sudruh hranol zaviedol dan pri prvom prihlaseni auta. Nie je to zdaleka dokonale, a skor ako prvom prihlaseni to malo byt prve prihlasenia auta starsieho ako 1 rok, lebo rodina, ktora si kupi 2.0tdi ochcafku si nezasluzi platit 400 EUR vypalne, ale takto nam este par rokov budu rotovat stare vylagrvane "rakety"
ale aspon si ludia, co nemaju na to, aby sa o auto starali nebudu vozit 300 konove auta.

Napísal: Pia Máj 03, 2013 20:15 
Obrázok užívateľa

Auto: E91 320d
Já jsem u Kršky auto koupil a každému bych radil ať na tento "bazar" zapomene, pro vlastní dobro.
neskutečný ojeb, jsem kokot, moje vina, příště se ojebat nenechám, teď už mám spoustu zkušeností jak vybrat auto a co nekupovat :)
klidně tady vypíšu o co šlo, ale je to na dlouhé vyprávění a asi mi plno lidí ani nebude věřit :D jak tam některé věci fungují. a to jsem nechtěl žádnou voňavku, ani záruku

Napísal: Pia Máj 03, 2013 22:44 
Obrázok užívateľa

Auto: Z PET-flias vole.
len sa kludne rozpis...aspon to bude odstrasujuce pre ostatnych [snad]

E91 320d EX

Profil Osobný album  

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 30 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 hostia